Špediter

Br. oglasa: 980061364
Puno radno vreme

Špediter

Watsons Україна
Вараждин, Hrvatska 30000.00 UAH
Opis posla

JV Optima Pharm, LTD , vodeći distributer lijekova u Ukrajini, poziva špeditera koji će raditi za automobil kompanije.

Uslovi:

  • Iskustvo vozača od 1. godine na evidenciji radnog staža;
  • Dostupnost prava kategorije "B"
  • Tehnička pismenost;
  • Odgovornost, pristojnost.

Dužnosti:

  • Blagovremena dostava robe prema ruti;
  • Primanje zaliha po količini i kvaliteti u skladištu.
  • Registracija teretnih lista.

Uvjeti:

  • Formalno zapošljavanje;
  • Radno vrijeme pon-pet od 03:00 i od 06:30.
  • Stabilno plaće;

Čekamo vaš životopis!

Prednosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Dodatno zdrastveno osiguranje
  • Godišnji sistematski pregled
  • Obrazovanje i razvoj
  • Mobilni telefon
  • Parking
  • Bonusi
  • Službeni automobil
Vozačka dozvola A2, B1, B, C1, C, D, BE, C1E, CE
Mesto rada
Вараждин, Varaždinska županija, Hrvatska

PickJobs mobilna aplikacija

Preuzmite besplatnu PickJobs mobilnu aplikaciju na svom Android ili iOS uređaju, putem Google Play Store-a ili App Store-a i ostvarite pristup bilo gde i bilo kada.