Konobar

Br. oglasa: 542816059
Puno radno vrijeme

Konobar

Utiliter d.o.o.
Ludbreg, Hrvatska
Opis posla

Konobar (m/ž) - više izvšitelja

Opis posla:

  • posluživanje napitaka gostima caffe bar
  • a u sklopu benzinske postaje-
  • predstavljanje organizacije u najboljem svijetlu te izgradnja prijateljskog odnosa s gostima.
  • adekvatno zaprimanje narudžbi i posluživanje gosta sukladno propisanim pravilima i standardima
  • održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme prije, tijekom i nakon radnih procesa
  • izdavanje računa i naplata sukladno zakonskim i internim propisim
  • osiguravanje primjene propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu

Uvjeti

  • iskustvo na istim poslovima
  • strani jezici: prednost
  • visoka razina profesionalnosti
  • otvorenost, komunikativnost i spremnost na suradnju
  • sposobnost rada s ljudima
  • sklonost timskom radu

Stručna sprema:

  • Srednja stručna sprema

Što nudimo

  • stimulativan posao u dinamičnom okruženju
  • posao u rastućoj organizaciji, u prijateljskim i uigranim teamovima
  • ulaganje u edukaciju i profesionalne vještin
  • stabilno radno mjesto u uspješnom poduzeću
  • rad na određeno uz mogućnost stalnog radnog odnosa

Napomena

  • Slanjem životopisa i motivacijskog pisma, kandidat daje pristanak da Adria Oil d.o.o. obrađuje osobne podatke u postupku selekcije u skladu s Zakonom o zaštiti podataka.Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
  • Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
Mjesto rada
Ludbreg, Varaždinska županija, Hrvatska