Prodavač-blagajnik

Br. oglasa: 234896750
Puno radno vrijeme

Watsons Україна
Загреб, Hrvatska 5000.00 HRK
Opis posla

Najveća regionalna mreža maloprodaje Tvrtka "Kopiyochka" traži prodavača-konzultanta \ blagajnika u svom timu:

Ako ti:

  • uvijek se smiješ i voliš ljude;
  • orijentiran prema rezultatu;
  • društven i sposoban pristupiti svakome;
  • pažljiv, pošten, prijateljski nastrojen i uredan.

Nudimo Vam:

  • prijateljski tim i dobro raspoloženje;
  • pristojne plaće (bonusi + stope);
  • prilika za karijeru;
  • fleksibilan raspored rada;
  • službeno zaposlenje;
  • plaćeni staž.

Očekujemo :

  • provedba planiranih pokazatelja;
  • plaćanje kupcima na blagajni;
  • vođenje blagajničke knjige i sastavljanje novčanih izvještaja;
  • savjetovanje klijenata.

Osjetite brigu "Penny":

Imamo sigurno: 100% zaposlenika je službeno zaposleno i osigurano;

Rastemo: 85% menadžera izgradilo je karijeru u tvrtki;

Imamo pouzdane: pravovremene i visoke naknade;

Imamo zgodan: smjenski raspored rada

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Godišnji sistematski pregled
  • Edukacija i razvoj
  • Parking
  • Bonusi
  • Teambuilding
  • Popusti na usluge partnera
  • Popusti za zaposlenike
Vozačka dozvola B1, B
Mjesto rada
Загреб, Hrvatska