Glavni knjigovođa

Br. oglasa: 865100559
Puno radno vrijeme

Utiliter d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis posla

  • obrada svih poslovnih događaja u financijskom računovodstvu, računovodstvu dugotrajne imovine i robnom i materijalnom knjigovodstvu
  • sastavljanje potrebnih mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvješća, izvješća grupe
  • obračun PDV-a
  • usklađivanje kartica kupaca/dobavljača
  • kontrola knjiženja ostalih radnika u Odjelu
  • svi ostali poslovi koje obavlja knjigovođaUvjeti

Uvjeti

  • SSS, VŠS/bacc., VSS/mag.struke ekonomskog usmjerenja
  • radno iskustvo na tim poslovima najmanje 5 godina
  • sveobuhvatno znanje iz područja računovodstvenih poslova
  • razumijevanje financija
  • napredno poznavanje MS Office-a

Stručna sprema:

  •  Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

  • ugodno radno okruženje
  • kontinuirano osobno učenje i usavršavanje
  • radno vrijeme pon-pet, 08:00-16:00 h
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska