Pravnik

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.

Za našeg Klijenta jednu od vodećih građevinskih tvrtki u Njemačkoj, koja je specijalizirana za složene infrastrukturne projekte tražimo djelatnika na poziciji:

Voditelj gradilišta (m/ž)
- više izvršitelja -

Mjesto rada: Njemačka

Opis posla:

  • Upravljanje gradnjom zahtjevnih građevinskih projekata u području cestogradnje i niskogradnje
  • Odgovorni ste za kvalitetu i provedbu dogovorenih planova
  • Organizacija posla i vođenje tima
  • Redovna komunikacija i razmjena informacija sa nadređenima

Uvjeti:

  • Diplomirani građevinski inženjer
  • Tehničari sa višegodišnjim iskustvom u traženim poslovima
  • Dobro poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu, minimalno B2 nivo
  • Minimalno dvije godine iskustva u struci
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • EU državljanstvo

Što nudimo?

  • Ugovor na neodređeno s probnim radom
  • Njemački poslodavac, stimulativna primanja

Zamolbu i životopis na njemačkom jeziku, pošaljite putem linka za prijavu najkasnije do 10.09.2020.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3