"TESTERI" SADRŽAJA U LUKSUZNOJ VILI (m / ž)

SPEIDEL Elektro & Montage d.o.o. je podružnica tvrtke SPEIDEL. Sa svojim 100-godišnjim iskustvom, SPEIDEL je proveo brojne projekte svih veličina i složenosti, a samo neki od njih su: Mercedes Benz muzej u Stuttgartu, Europska centralna banka i Opera tower u Frankfurtu te mnoge druge projekte koji tvrtku na tržištu čine prepoznatljivom po kvaliteteti i uspjehu.

Više informacija o tvrtki pronađite na linku.

Zbog razvoja poslovanja u stalnoj smo potrebi za novim zaposlenicima. Ako želite raditi u dinamičnoj sredini orijentiranoj na stalni razvoj pridružite nam se.

Opis posla

Tražimo više elektroinstalatera (m/ž) s prethodnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima. Rad je na području Njemačke (okolica Stuttgarta, Frankfurta).

Uvjeti

  • Spremnost za rad na terenu
  • Odgovornost u radu
  • Sklonost timskom radu
  • Prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Želja za radom i učenjem novih vještina i tehnologija
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno znanje njemačkog jezika

Što nudimo

  • Sigurna i redovna primanja
  • Plaća 14 000 kn -21 000 kn neto
  • Zajednički smještaj u apartmanu
  • Plaćeni troškovi puta
  • Rad u poticajnoj radnoj okolini
  • Mogućnost profesionalnog napretka

Ukoliko ispunjavate gore navedene uvjete i želite biti dio našeg uspješnog tima te sudjelovati u izazovnim projektima u dinamičnoj radnoj sredini, javite nam se na e-mail: a.cutura@speidel-emo.hr ili na brojeve 01 4646 864 te 099 4876 914.