Poslovođa / Predradnik

Br. oglasa: 294066181
Puno radno vrijeme

Bulldozer Group
Berlin, Njemačka
Opis posla
  • Provedba plana građenja i poštivanje specifikacija izvedbe
  • Ekonomična upotreba osoblja, materijala i opreme na gradilištu
  • Tehničko usmjeravanje i kontrola podređenih zaposlenika
  • Vođenje građevinskog dnevnika / dnevnih izvještaja
  • Obračun radnih sati podređenih zaposlenika
  • Svakodnevna poduka i kontrola održavanja i popravaka opreme

Uvjeti:

  • Uspješno završeno stručno usavršavanje / kvalifikacija kao poslovođa
  • Nekoliko godina profesionalnog iskustva u građevinarstvu i izgradnji kolosijeka
  • Iscrpno znanje o primjenjivim tehničkim standardima i propisima
  • Pridržavanje zakonskih propisa
  • Velika fleksibilnost i spremnost za putovanje
  • Voditeljske vještine, sposobnost rada u timu, inicijativa
  • Vrlo dobro znanje njemačkog jezika
  • Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Što nudimo?

  • Ugovor na neodređeno s probnim radom
  • Njemački poslodavac, stimulativna primanja
  • Dobro strukturiran penzioni sistem
  • Prijateljska radna atmosfera
Mjesto rada
Berlin, Berlin, Njemačka